Hotelli Nukkumatti

Best Western

K-Data

Ramirent

Kokkolan energia

Kokkolan Osuuspankki

Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä

Kokkolan Puhelin Oy

Aikataulu

Huom! sunnuntain N22 moukari alkaa jo klo 12.00

Lauantai 25.8.

13.00   N22 seiväs          loppukilpailu
        M22 moukari         loppukilpailu
        N22 400m            alkuerät
13.15   M22 400m            alkuerät
14.00   Kisojen avaus
14.10   N22 400maj.         loppukilpailu A+B erät
        M22 kuula           loppukilpailu
        N22 3-loikka        loppukilpailu
14.30   M22 400maj.         loppukilpailu A+B erät
14.45   Palkintojen jako
15.00   N22 100m            alkuerät
        M22 korkeus         loppukilpailu
        N22 kiekko          loppukilpailu
15.15   M22 100m            alkuerät
15.40   M22 1500m           loppukilpailu
        M22 pituus          loppukilpailu
15.55   N22 1500m           loppukilpailu
16.05   Palkintojen jako
16.15   N22 3000m esteet    loppukilpailu
16.40   M22 3000m esteet    loppukilpailu
17.00   N22 100m            loppukilpailu
17.10   M22 100m            loppukilpailu
17.20   M22 800m            alkuerät
17.30   Palkintojen jako

Sunnuntai 26.8.

12.00   N22 moukari         loppukilpailu
13.00   Avaus
13.10   M22 seiväs          loppukilpailu
        M22 3-loikka        loppukilpailu
13.30   N22 100m aj.        alkuerät
        M22 kiekko          loppukilpailu
13.35   Palkintojen jako
13.45   N22 200m            alkuerät
14.00   M22 200m            alkuerät
        N22 kuula           loppukilpailu
14.20   N22 5000m           loppukilpailu
14.50   M22 5000m           loppukilpailu
15.00   N22 keihäs          loppukilpailu
        N22 pituus          loppukilpailu
15.15   M22 200m            välierät
15.30   N22 400m            loppukilpailu
15.40   M22 400m            loppukilpailu
        N22 korkeus         loppukilpailu
15.45   Palkintojen jako
16.00   M22 110m aj.        loppukilpailu
16.15   N22 100m aj.        loppukilpailu
        M22 keihäs          loppukilpailu
16.30   Palkintojen jako
16.40   N22 800m            loppukilpailu
16.50   M22 800m            loppukilpailu 
17.00   N22 200m            loppukilpailu
17.10   M22 200m            loppukilpailu
17.20   Palkintojen jako